(( رشته علوم مهندسی دانشکده فنی ))
به فروم دانشجویان علوم مهندسی خوش آمدید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

به فروم دانشجویان علوم مهندسی خوش آمدید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پیشنهاد

4 مشترك

پیشنهاد Empty پیشنهاد

پست من طرف maryam akbarpour 2010-04-04, 12:30 pm

سلام دوستان
باز هم اینجا داره خاک می خوره!!! خب ما که نا امید نمی شیم. پس بیاید یه فکر درست و حسابی بکنیم. من یه پیشنهادهایی دارم.
به نظرم می توونیم درمورد علومی که بهشون علاقه داریم برای هم دیگه بنویسیم و در مورد اون علوم به هم دیگه آگاهی بدیم. مثلا آقای افشین صفری به تئاتر علاقه داره و اطلاعات زیادی هم در این باره داره. می توونه تویه فروم برامون مقالات مربوط به تئاتر و معرفیه این هنر رو برامون بزاره و راهنمایی کنه که چه نمایشنامه هایی بخوونیم و از این موارد.یا خانوم سپیده رستگار به برق علاقه داره. من واقعا دوست دارم بدونم که جذابیت های این رشته براشون چیه. نه به این خاطر که سپیده رو بشناسم. بلکه می خوام رشته برق رو بشناسم و بدونم زوایای پنهانش چیه که یکی مثل سپیده رو جذب کرده. این کار به انتخابه گرایشمون هم به شدت کمک می کنه. لازم هم نیست کار خاصی بکنیم ، می توونیم همون فکر هایی رو که در تنهایی با خودمون می کنیم، تایپ کنیم ، تا بقیه هم بدونن. یه جور مشورت گروهی هم محسوب می شه!
از طرفی می توونیم به هم کتاب معرفی کنیم. معمولا آدم کتاب جدید که می خوونه ، یه نقدی در ذهن خودش نسبت به کتاب انجام می ده. خب می شه این نقد و نظر درباره این کتاب رو تو فروم بزاریم به همراه کمی توضیح راجع به کتاب تا همه با اون کتاب آشنا بشیم. یه پیشنهاد دیگم هم به آدم هایی هست که به عکاسی علاقه دارن. می توونن عکس هایی که می گیرن رو تو فروم بزارن که کار بسیار خوبیه. یک کار دیگه هم که من خودم به شدت دوستش دارم اینه که دغدغه های مشترکمون که اقتضای سنمون هست رو مطرح کنیم. اگه ما 150 نفر بودیم این کار کار جالبی نبود. ولی 28 نفر تعداد مناسبیه. اگه کسی پیشنهاد دیگه ای هم داره بگه.
راستی دوستان من نمی خوام جلسه بزارم ، ولی فکر نمی کنید که دیگه بعد از عید شده و ما داریم 25% دوره دانشجوییمون رو پشت سر می زاریم. باید کم کم یه کاری کنیم دیگه
شاید اول یکی از هدفهای مهم فروم آشنایی ما با همدیگه بود. اما الان به نظر من اون مرحله گذشته و خوبه که از فروم برای رشد خودمون استفاده کنیم. و با کمک همدیگه برای بالا بردن داناییمون تلاش کنیم.
اینا هم که خب کیه که ندونه من دوستشون دارم پیشنهاد 254177 پیشنهاد 254177 پیشنهاد 254177 پیشنهاد 254177 پیشنهاد 254177

maryam akbarpour
کاربر خوب
کاربر خوب

تعداد پستها : 344

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیشنهاد Empty رد: پیشنهاد

پست من طرف maryam akbarpour 2010-04-04, 12:44 pm

الان که دارم دوباره متن بالا رو میخوونم می فهمم که چقدر نثرش پراکنده شده و اشکال داره. ولی چون عجله داشتم به بزرگیه خودتون ببخشید لطفا پیشنهاد 4736

maryam akbarpour
کاربر خوب
کاربر خوب

پست من طرف S.R 2010-04-04, 1:13 pm

واي چه خوب! پست جديد تو يه قسمت غير از تفريح و سرگرمي و درد دل!!!Neutral
بايد بگم كه مريم جان علاقه ي من فقط در مورد رشته برق هست ولي كلي علايق ديگه دارم كه هيچ ربطي به برق نداره!Smile
مثلا كلي دوچرخه سواري رو دوست دارم.واليبال، شنا...(تازه يك مدال قلابي شنا هم دارم)!Embarassed
در زمينه واليبال بعضي ها ذوق مون رو كور نمودند.اينگونه كه اوايل ترم پيش خواستيم اندكي جلوي فني بازي كنيم (همونجايي كه فوتبال بازي مي كنيد الان.alien)كه گفتن زشته و دختر كه از اين كارا نمي كنه و...
بعدش مثلا دوست دارم برم كلاس زبان اسپانيايي كه باهاش مخالفت مي شه.خيلي بده كه بعضي ها فكر مي كنن انگليسي فقط زبانه كلي زبان باحال داريم.يكيش تركي كه شروع كردم به يادگيري.
و اما يك علاقه ي مهم ديگه كه تقريبا سركوب شد.علاقم به رشته ي ادبيات!(كه با اين استادمون_غيبت نشه_كاملا داره از بين مي ره)
در مورد زواياي پنهان برق هم توضيح خواهم داد!Wink
(از جهت كوتاه شدن پست)
S.R
S.R
کاربر خوب
کاربر خوب

تعداد پستها : 402

پست من طرف Siavash Ghafari 2010-04-04, 1:15 pm

1.به نظر من هم این که در مورد علوم مورد علاقمون بنویسیم کار بسیار خوبیه و لازم!

2.در مورد بخش معرفی کتاب هم اگه همه موافق باشند، یه تاپیک جدید درست کنیم اونجا به این مساله بپردازیم! هر کی اول شروع کنه جایزه داره Shocked

3.دغدغه های مشترک رو باید بیشتر فکر کنیم Arrow

4.جلسه رو هم من می گم هفته بعد یک شنبه انشاالله!

5.وای 25 درصدش رفت Surprised به قول محسن: یک روز پا می شی از خواب/می بینی رفتی به باد/هیچ کس دور و برت نیست /همه رو بردی زیاد

Siavash Ghafari
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 154

پست من طرف maryam akbarpour 2010-04-04, 1:53 pm

Sepideh Rastgar نوشته است:واي چه خوب! پست جديد تو يه قسمت غير از تفريح و سرگرمي و درد دل!!!Neutral
بايد بگم كه مريم جان علاقه ي من فقط در مورد رشته برق هست ولي كلي علايق ديگه دارم كه هيچ ربطي به برق نداره!Smile
مثلا كلي دوچرخه سواري رو دوست دارم.واليبال، شنا...(تازه يك مدال قلابي شنا هم دارم)!Embarassed
در زمينه واليبال بعضي ها ذوق مون رو كور نمودند.اينگونه كه اوايل ترم پيش خواستيم اندكي جلوي فني بازي كنيم (همونجايي كه فوتبال بازي مي كنيد الان.alien)كه گفتن زشته و دختر كه از اين كارا نمي كنه و...
بعدش مثلا دوست دارم برم كلاس زبان اسپانيايي كه باهاش مخالفت مي شه.خيلي بده كه بعضي ها فكر مي كنن انگليسي فقط زبانه كلي زبان باحال داريم.يكيش تركي كه شروع كردم به يادگيري.
و اما يك علاقه ي مهم ديگه كه تقريبا سركوب شد.علاقم به رشته ي ادبيات!(كه با اين استادمون_غيبت نشه_كاملا داره از بين مي ره)
در مورد زواياي پنهان برق هم توضيح خواهم داد!Wink
(از جهت كوتاه شدن پست)

1_ بیا فردا ساعت بی کاری بریم والیبال
2_ واااااااااااای. من عاشق اسپانیایی ام. البته فرانسه و عربی رو هم دوست دارم. ولی خب. فعلا که لنگه انگلیسیم.
3_ فعلا که غیبت شد پیشنهاد 499946
4_با عرض شرمندگی یه شعری می گه: توپ ، تانک، فشفشه....برقی همون سیم کشه پیشنهاد 23854

maryam akbarpour
کاربر خوب
کاربر خوب

پست من طرف maryam akbarpour 2010-04-04, 2:09 pm

Siavash Ghafari نوشته است:1.به نظر من هم این که در مورد علوم مورد علاقمون بنویسیم کار بسیار خوبیه و لازم!

2.در مورد بخش معرفی کتاب هم اگه همه موافق باشند، یه تاپیک جدید درست کنیم اونجا به این مساله بپردازیم! هر کی اول شروع کنه جایزه داره Shocked

3.دغدغه های مشترک رو باید بیشتر فکر کنیم Arrow

4.جلسه رو هم من می گم هفته بعد یک شنبه انشاالله!

5.وای 25 درصدش رفت Surprised به قول محسن: یک روز پا می شی از خواب/می بینی رفتی به باد/هیچ کس دور و برت نیست /همه رو بردی زیاد

اگه تاپیکه جدید باز کنید ، من اولین کتاب پیشنهادی رو میگم. جایزه ام رو هم می خواماااااااااا

maryam akbarpour
کاربر خوب
کاربر خوب

پست من طرف Saman Fakharzadeh 2010-04-14, 7:30 am

1. من علاقه دارم خیلی! جدی میگم شما بگو چی رو دوست نداری منم می گم: کلاس های درس عمومی پیشنهاد 168938
2. همون جای خودش. ولی من از اون جایی که کتاب خون نیستم ممکنه پست نذارم! پیشنهاد 874845
3. من بزرگ ترین دغدغه ای که دارم اینه که با زنم تفاهم ندارم. من می گم بگو «سامان خان» اون هی می گه «سامان»! پیشنهاد 387102
4. جلسه هم که طی صحبت ها فعلا قرار شد هر سه شنبه بعد از ناهار باشه (1:00 تا 1:15)
5. عمر گران می گذرد خواهی نخواهی... سعی بر آن کن نرود رو به تباهی...
واقعا چند نفر فکر می کنن که به بهترین شکل این 7 ماه رو گذروندن؟ پیشنهاد Icon_scratch

سامان
Saman Fakharzadeh
Saman Fakharzadeh
کاربر خوب
کاربر خوب

تعداد پستها : 270

پست من طرف S.R 2011-03-11, 9:00 pm

آقا سیاوش، اکنون...50درصدش رفت...

سعی بر آن کردیم که نرود رو به تباهی؟!

نظرم راجع به عشقم تغییر کرده است...
هیچ درکش نمیکنم! حتی دیگر نمیدانم چرا دوستش دارم!!!
ای الکترونیک....
بگم خدا چه کارت کند که...!
Very Happy
S.R
S.R
کاربر خوب
کاربر خوب

تعداد پستها : 402

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة